Produkte

Na kontaktoni

Teknologji Ningbo Damei Komunikim Co, Ltd

E-mail

info@tongmatech.com 

sales1@tongmatech.com

Sales2@tongmatech.com

Sales3@tongmatech.com

 

Adresë

Room 601, Building # 4, Zhongchuang Space, No. 1530 Liyuan North Road, Haishu District, Ningbo, 315010 China.

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

E shtunë dhe e diel: Mbyllur

telefon

Tel: +86 574 8762 4751

Tel: +86 574 8725 7648

Fax: +86 574 8726 4699

Sales: +86 574 8726 4699

Duan të punojnë me ne?