производи

Контактирајте не

Ningbo Damei комуникациски технологии копродукции, ООД

Е-пошта

info@tongmatech.com 

sales1@tongmatech.com

Sales2@tongmatech.com

Sales3@tongmatech.com

 

адреса

Соба 601, зграда # 4, Zhongchuang простор, бр 1530 Liyuan Северна патот, Окружниот Haishu, Ningbo, 315010 Кина.

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота и недела: Затворено

телефон

Тел: +86 574 8762 4751

Тел: +86 574 8725 7648

Факс: +86 574 8726 4699

Продажба: +86 574 8726 4699

Сакаат да работат со САД?